spinone italiano yavru

Evcil Hayvan  İçin Hazır Mısınız?

Son yıllarda evcil hayvan sahiplenmelerinde büyük bir patlama yaşanmaktadır. Fakat evcil hayvan sahiplenmeden önce buna hazır olup olmadığımızı, bu sahiplenmenin nasıl yapılacağı ve bize ne gibi sonuçlar doğuracağı gibi konularda araştırma yapıp en doğru adresten bilgiler alıp en doğru hayvanı seçmek işin en önemli kısmıdır. İşte bu konuda tecrübeli bilinçli üretici ve satıcılara ulaşmak ise işin en hassas noktasıdır. Çünkü yetkili bir firmadan yapılan evcil hayvan sahiplenmelerinde firmanın garantörlüğü çok önemlidir. Türkiye’de secereli, eğitimli köpek yavrusu üretimi ve eğitimli köpek satışı konusunda öncü olan firmamız evcil hayvan bakımı konusunda her türlü bilgiyi size sunabilecek alt yapıya sahiptir.

Örneğin hem kendinize sıcak bir arkadaş aramaktasınız hem de av merakınızdan ötürü ava çıkarken yanınızda size koruyuculuk yapan bir köpeğiniz olsun istiyorsunuz. Bunların yanında bu köpeğin cins bir köpek secereli eğitim almış, temel eğitimleri verilmiş bakımı kolay bir köpek olmasını istiyorsunuz. İşte bu taleplerinizi alıp kendi bilgi ve tecrübe süzgecinden geçiren yetkili elemanlarımız size en uygun köpek cinsini sunacaklardır. Bu tasvirlere en yakın köpek, sağlam dayanıklı, güçlü kemik ve çene yapısına sahip hem ev ortamına hem de kır yaşamına uyum sağlayabilen Spinone İtaliano yavrusudur. Çok gürbüz dayanıklı ve yorulmak nedir bilmeyen bu ırk ev ortamında da bir o kadar uysal ve sevecendir. Firmamızda köpeklere verilen temel eğitimler iç-dış mekân tuvalet eğitimi, ev içi sosyalleşme eğitimi, itaat ve alan koruma eğitimleridir. Tüm bu eğitimleri uzman personelimizden almış tüm aşıları tamamlanmış köpek yavruları sahiplenenlerin vazgeçilmez dostları haline gelmektedirler. Firmamızda ihtiyacınıza uygun her türlü köpek temini garantörlük içerisinde yapılmaktadır.

Sonuç olarak köpek sahiplenecek kişilerin tam olarak neyi aradıklarını anlayabilmek ve ona göre secereli eğitimli köpek yavrusunu temin edip teslim edebilmek firmamız için vazgeçilmez bir ilkedir.  Bekçi tarzında bir köpek arayanlara Alman Kurdu önerilebiliyorken, çocuklu ailelere Golden Retriever tavsiye edilmektedir. Sahiplendirilen bu köpekler safkan sertifikalı tüm aşıları ve bakımları tamamlanmış, tüm eğitimleri almış ve firmamız garantisinde olan köpeklerdir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

spinone italiano yavru