Çekmeköy Köpek Pansiyonu

Köpeklerin iyi bir dost olduğu bilinmektedir. Sizi anlayan ve farklı etkileşimleriyle sevgisini hissettirebilen bu dostlar için yokluğunuzda onların ilgi ve bakımı sizin için problem yaratabilmektedir. Her hangi bir sebeple bir süre için onların yanında olamayacağınızı bilmek bile hayatınızı yeterince zorlaştırıyorken bir başkasına emanet etme düşüncesi fazlasıyla düşüncelerinizi karartıyor olabilir. Sizin kendinize en yakın arkadaş olarak seçtiğiniz evcil hayvanlarınız için güzel vakit geçirebileceği, içinizi rahat ettirecek, eğitimli, bilgili, uzman kadrosuyla köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek eğlenceli vakit geçirebileceği bir pansiyon arıyorsanız doğru yerdesiniz. Aklınızdaki her türlü sorunun cevabını alabileceğiniz için rahat bir şekilde teslim edebileceğiniz bir adresiniz var artık.

Köpekleriniz için Oyun imkanları

Çekmeköy Köpek Pansiyonu

Deneyimli ekibimizle dostlarınızın ihtiyacı olan yürüyüşler, egzersizler sağlanırken, eğlenceli vakit geçirmesi, enerjisini atabilmesi, sahibinin yokluğunu aramaması için oyun ve bakım hizmeti de sunmaktayız. Beslenme alışkanlıkları ve beslenme düzeniyle ilgili herhangi bir aksama olmadan alıştığı rutine devam etmesini sağlıyoruz. Siz tatilinizi yaparken yahut iş seyahatindeyken onlarda kaliteli vakit geçirerek tatil yapma imkanı bulabiliyor diyebiliriz. Bahçe ve oyun alanlarıyla alıştığı ilgiyi ekibimiz dostlarınıza sunmaktadır.

Rahat ve konforlu odalarda köpeğinizin ihtiyacı olan hijyen ve temizlik şartlarında konaklamasını sağlıyoruz. Diğer köpeklerle yan yana bulundurulmadığı gibi odaların ses yalıtımı da yapıldığı için birbirlerinden rahatsız olmamaları da sağlanmaktadır. Yaralanmalara her türlü kazaya karşı önlemler alınmış olup zarar mümkün olduğunca zarar görmemeleri hedeflenmektedir.

Çekmeköy Köpek Pansiyonu

Çekmeköy Köpek Pansiyonu ‘na emanet edilen köpekler için eğitim hizmeti de sunmaktayız. Gerekli temel eğitimleri alması için de 1-1,5 ay süreyle pansiyonumuza bırakabilirsiniz. Her köpeğin yaşına cinsine ırkına vb temel özelliklerine göre alacağı eğitim değişiklik göstermektedir. Gerekli itaat emirleri hem sizin hayatınızı kolaylaştıracak hem de köpeğinizle aranızdaki bağı daha da güçlendirecektir. Tuvalet eğitimi almamış köpeklerinizi pansiyonumuza bıraktığınız andan itibaren eğitmeye başlıyoruz. Evinizde bu tür sorunları yaşamamanız için de büyük bir seviye atlamış oluyorsunuz ve bu eğitimle Evinizde belirlenen bir noktaya ya da tuvalet ihtiyacının dışarıda yapılması sağlanıyor.

Sağlık Beslenme ve Bakım

Düzenli olarak banyoları ve vücut bakımları yapılırken manikür ve pedikür hizmeti de siz değerli dostlarınız için verilmektedir. Gerekli şefkat ve özeni gözünüz arkada kalmayacak şekilde sağlıyoruz. Gerekli vitamin ve mineralleri kaliteli mamalarla ihtiyaç duyulan ölçüde veriyoruz. Kendini evinde gibi hissedeceği her türlü şımarıklığı yapabileceği rahat bir ortam sağlıyoruz.

Köpek bakımı zor ve meşakkatli bir iştir. Pek çok köpek sahibi köpeği alırken köpekle birlikte aldığı sorumluluğun farkına varamaz. Aldıktan kısa bir süre sonra fark eder ki bu da köpeğiniz için geç kalınmış demektir. Bakamadığı için sokaklara atılan köpekler yersiz yurtsuz ortalıkta dolaşırken en başta aldığınız sorumluluğun bilincinde olmanız halinde köpeklere böyle bir son yaşatılmayacaktır. Siz dostlarınıza böylesine değer veriyorken bizim ilgilenmeyip başıboş bırakmamız, aç bırakmamız, şefkati ve ilgiyi esirgememiz, temizliğine ve bakımına özen göstermememiz mümkün değildir. Köpeklerle ilgilenmek için onları seviyor ve hayatınızda olmasını istiyor olmanız gerekir. Bizim hayatımızın büyük bir kısmını kaplıyor köpeklerimiz ve biz böyle olmasından mutluluk duyuyoruz. Bilinçli ve uzman kadromuzla aradığınız hizmeti rahatlıkla pansiyonlarımızda bulabilirsiniz.

Sizin kendinizi iyi hissetmeniz için değerli dostlarınızın her türlü ihtiyacına anında cevap veriyoruz. Siz tatil planlarınız yaparken köpekleriniz de hak ettiği ilgi ve sıcaklık eşliğini de hayatına herhangi bir travma yaşamadan kaldığı yerden devam ediyor. Her türlü bilgi ve tecrübeye sahip deneyimli çalışanlarımızla sizin ve sevgili dostlarınızın mutluluğu için yanınızda olmaya hazırız. Öncelikli hedefimiz sizlerin memnuniyeti.

 

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Çekmeköy Köpek Pansiyonu