Satılık köpek Bursa

HAYALİNİZDEKİ KÖPEĞE KOLAYCA KAVUŞABİLİRSİNİZ!

Hause Of İstanbul
Güven ve kalitenin tesadüf olmadığını düşünen müşterilerimize;  beklentilerin çok üzerinde bir hayvan sahibi olma deneyimi sunuyoruz. Satılık köpek Bursa’dan kategorisinde yer alan ilanlarımızla; istediğiniz ırk özelliklerinde safkan ve sağlıklı bir köpeğe Köpek Eğitimisahip olmak artık sizin için hayal değil. Ancak metropollerde yaşayabileceğiniz ölçüde kaliteli bir hayvan alışverişi hizmetini sizin için Bursa iline taşıyoruz.

Güney Marmara’nın yükselen yıldızı Bursa iline taşıdığımız kaliteli hizmet anlayışımızla;  satılık köpek Bursa’dan kategorisinde yer alan ilanlarımızda satışa sunduğumuz erişkin ve yavru köpeklerde en yüksek standartlara ulaşmayı hedefliyoruz. Bulldog, Alman Kurdu, Chow Chow, Cane Corso, Chihuahua gibi oldukça özel ırkların satışını gerçekleştiren firmamız için en önemli öncelik hayvanlarımızın sağlıklı ve safkan olmasıdır. Bu amaçla, alanında deneyimli veteriner hekimlerimiz tarafından tüm köpeklerimizin aşıları ve iç/dış parazit uygulamaları titizlikle takip edilmektedir. Aşı takvimindeKoruma Eğitimi
zamanlama konusuna büyük bir hassasiyetle yaklaşan ekibimiz, yavru ve erişkin tüm köpeklerimizin sağlığı ile yakından ilgilenmektedir. Sağlık taraması konusunda yavrular kadar anne ve babalarının da aşılarına özen gösteren personelimiz için yetiştirdiğimiz köpeklerin sıhhatli ve mutlu olması hayati düzeyde önem taşımaktadır. Bir köpeğin insanın en iyi dostu olduğuna inanan ve en iyi dostunuzu özenle yetiştirmeyi hedefleyen firmamızın çalışma prensipleri arasında ırk konusu üzerinde dikkatle durdurduğumuz bir diğer noktadır. Safkan ırka sahip olmaları konusunda garanti verdiğimiz yavrularımızla ilgili olarak fotoğraflı ilanlarımızda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. Her köpeğin boy, kilo, yaş, ırk gibi bilgilerine ayrıntılı bir biçimde ulaşabileceğiniz ilanlarımızla ilgili olarak profesyonel satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Kafanıza takılan tüm sorulara ayrıntılı bir biçimde cevap vermek üzere eğitilmiş olan satış ekibimiz, ırk açısından İtaat Eğitimiherhangi bir kararsızlık yaşadığınızda size memnuniyetle bilgi verecektir. Satışa sunduğumuz tüm köpek ırkları ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olan personelimiz, neye ihtiyacınız olduğu konusunda size yardımcı olup en doğru köpeği satın almanızı temel görevleri olarak görmektedir.

                Satılık köpek Bursa’dan kategorisinde yer alan ilanlarımızda, bir köpekte aradığınız tüm özellikleri bulabileceğinizi garanti ediyoruz. Bursa iline köpek alım satımı alanında en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen firmamızda güven, kalite ve sağlığı bir arada bulacaksanız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Satılık köpek Bursa