Bahçelievler Köpek Pansiyonu

Bahçelievler Köpek Pansiyonu

Hause Of İstanbul

                En yakın arkadaşlarınız için ihtiyaç duydukları anda kalabilecekleri ikinci bir adres olan Bahçelievler Köpek Pansiyonu bir telefon kadar yakınınızda. Yoğun bir hayatınız varsa, tatil ya da çeşitli rahatsızlıklar gibi özel durumlarınız söz konusu ise, köpeğinizle ilgilenmesi için bize ulaşabilirsiniz. Ben ve eğitimli çalışanlarım dostumuzun her türlü ihtiyacı ve özel talepleriniz ile yakından ilgileneceğiz.

Servisimizden köpeğinizi evinizden almamız ile yararlanmaya başlayacaksınız. İş için gerekli olan eğitimi almış olan çalışanlarım, dostunuzun uygun bir şekilde ve rahatsız olmadan Bahçelievler köpek pansiyonu bölgesine nakledilmesini sağlayacaklar. Burada köpeğiniz ile yakından ilgilenmemizi sağlayacak her türlü imkan mevcut. Öncelikli olarak, düzenli saatlerde beslenmesini ve uyumasını sağlayacağız. Geniş oyun alanlarımız ve oyuncaklarımız ile ve programına uygun olarak, eğlenceli ve eğitici zaman geçirmesi sağlanacak. Ayrıca bu süre içerisinde tuvalet ihtiyacı ve benzeri ihtiyaçlarını giderebilecek. Enerjisini harcamak ve üzerindeki baskıyı atmak için gerekli ortamı ve yeterli zamanı bulmuş olacak. Bu süreyi kendisi ile ilgilenen çalışanlarım ile geçireceği için, yalnızlık ve terk edilmişlik duygularına kapılmayacak. Yani bu konuda endişelenmeniz için bir sebep yok.

Bahçelievler köpek pansiyonu yakın arkadaşınızın beslenme, oyun ve barınma ihtiyaçları ile ilgilenmekle kalmayacak. Eğitimi üzerinde çalışmak için yeterli vaktimiz ve uygun programımız olacak. Eğitimli personelimiz, köpeğinizin yaşı ve ihtiyaçları doğrultusunda alması gerekli olan eğitimi sağlayacaklar. Yavru köpeklerin eğitimi, çeşitli sorunların çözülmesi için verilen eğitimler, koruma görevini yerine getirmesi için gerekli olan eğitimler, itaat eğitimleri ve tuvalet eğitimi uzmanlarımızın verebileceği eğitimler. Köpeğinizin eğitimi ile ilgilenirken sağlığını ihmal etmeyeceğiz. Veteriner olarak çalışan arkadaşlarım, dostumuzun sağlıklı kalması için üzerlerine düşen görevleri yapacaklar. Özel sağlık sorunları olan misafirlerimizin bakımı ile yakından ilgileneceğiz. Özellikle yavrulama safhasında olan dişi köpekler için doğum öncesi ve doğum sonrası ihtiyacı olan bakımı sağlayacağız. Bu hizmetleri verdiğimiz sırada köpeğinizin dış görünüşü ve temizliği ile de yakından ilgileneceğiz. Köpek kuaförü olarak çalışan elemanlarım, köpeğinizin ırkı ve diğer ihtiyaçlarını göz önünde tutarak traş edilmesi işini gerçekleştirecekler. Bu arada hijyenik bir ortamda temizliğini ve banyosunu yapmasını da sağlayacağız. Benim ve ekibimin vereceği kaliteli hizmetten faydalanmak için tek yapmanız gereken telefon numaramızı kullanarak bize ulaşmak.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bahçelievler Köpek Pansiyonu