Çekmeköy köpek pansiyonu

Çekmeköy köpek pansiyonu

Hause Of İstanbul
Köpek sahibi olarak onlarla ilgilenmek herkesin en büyük korkularından biridir. İhtiyaç duyulduğunda köpeğini bir yere bırakmak zorunda kalmak ve bununKöpek Eğitimi
için en uygun yeri seçmekte oldukça zorlu bir seçimdir. Köpeğinizi bırakacağınız yer için aklınızda iyi bakılır mı, sevilir mi, yemek yer mi, yemez mi gibi bir sürü soru olacaktır. Çıktığınız tatil veya iş gezisi sorun olmasın diye doğru seçimler yapmanız ve köpeğinizi güvenli bir yere bırakmanız gerekir. Bu nokta da Çekmeköy köpek pansiyonu olarak sizlerin ve köpeklerinizin ikinci evleri olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Ev ortamına alışık olan köpekleriniz kapalı olan pansiyon bölümlerimizde, bahçede yaşayan köpekleriniz açık alanda bulunan bölümlerimizde konaklamayacaktır. Veteriner hekimlerimizin kontrolü ile kennellarımız her gün dezenfekte edilerek köpeklerinizin sağlıklı bir alanda yaşamasını sağlamaktayız. Ayrıca pansiyon bölümü görevlilerimiz her gün sürekli olarak köpeklerinizin konakladığı kennelları gezerek günlük ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Köpekleriniz pansiyonumuza geldiğinde kiloları ve sağlık açısından herhangi bir problemleri olup olmadığı kontrol edilerek girişleri yapılarak konaklayacakları kennellarına yerleştirilirler. Aynı şekilde çıkış işlemleri yapılırken de tekrar kilo kontrolleri yapılarak, göz ve kulak temizlikleri yapılarak, tırnakları kesilerek sizlere teslim edilirler. Ev pansiyonu, kısa süreli pansiyon ve uzun süreli pansiyon olarak hizmetlerimiz ihtiyaç duyduğunuz şekilde verilecektir. Size uygun olan pansiyon seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Koruma EğitimiZamanla ilgili sorun yaşamamanız için gelmeden önce arayarak rezervasyon yaptırmanızda yarar vardır. Çekmeköy köpek pansiyonu olarak köpeğinizin kendini iyi ve huzurlu hissetmesi için gereken her şeyi sağlamak bizim görevimiz.

Çekmeköy köpek pansiyonu olarak köpekleriniz ev şartlarında olduğu gibi sizin belirttiğiniz saat ve öğünlerde beslenecektir. Bunun için giriş yaparken gereken bütün bilgileri personelimize doğru şekilde vermeniz gerekir. Giriş aşamasında köpeğinizin devamlı kullandığı ilaçİtaat Eğitimi ve vitaminler varsa bunları da vermeyi unutmayın. Köpeklerinizin sağlığı ve mutluluğu sizin yokluğunuz da bizlere aittir. Bu nedenle elimizden gelenin en iyisini yapabilmek için çalışıyoruz. Bu konuda uzman personelimiz ve veterinerlerimiz gereken her şeyi yapmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Çekmeköy köpek pansiyonu