KÖPEK PANSİYONU YEŞİLKÖY

               Köpekler insanların sadık dostlarıdır. Hayvan sevgisi herkeste bulunmayan bir duygudur. Hayvan severlerin gözünde minik dostları bir birey olarak görünmektedir. Bazen iş seyahati, tatil veya herhangi bir nedenden dolayı şehir dışına çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda köpekleriniz evde tek kalamadığı için bir yakınınızda bırakma gereği duyabilirsiniz. Bazen bulabilir bazen de bulamayabilirsiniz. Fakat bu sorumluluğu herkes alamadığı için bu nokta da köpek pansiyonu Yeşilköy devreye girer. Bize her konuda güvenebilir ve köpeğinizi emanet edebilirsiniz. Sizin eksikliğinizi hissettirmeden bu süreci çok güzel geçirtmekteyiz. Deneyimli bakıcı ve veterinerler tarafından tüm ihtiyaçlarını gidermekteyiz. Köpeğinizin tüm alışkanlıklarını sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda devam ettiriyoruz. Yemek saatlerini aynı devam ettirerek herhangi oluşabilecek huzursuzluğun önüne geçiyoruz. Minik dostunuzun en çok istediği sevgiyi gidermeye çok önem veriyoruz. Köpeklerinde insanlar gibi duyguları vardır. Sevilmediğini hissettiğinde mutsuz olur her haline yansır yemek yemek istemez ve oyun oynamak istemez.

Hause Of İstanbul
Minik dostunuzu alırken bazı kontrollerden geçiriyoruz. Her gün rutin kontrollerden tırnak, kulak ve gözlerine bakıyoruz. Olası sorunu çözüm yolu buluyor ve gideriyoruz. Günlük olarak tüm bakımlarını yapıyoruz. Belirli zamanlarda dışarı gezdirmeye çıkarıyoruz. Yaşam alanları günlük dezenfekte ediyoruz. Barındıkları yerleri temizliyoruz. Günlük ihtiyaçlarını gideren deneyimli bakıcılarımızın hayvan sever olduğuna dikkat ediyoruz. Köpek bakımı o kadar kolay değildir ve birçok köpek olduğu için hayvan sevmeyen kişi bunu beceremez. Oyun köpekler için önemli olduğu için oyun alanları da bulundurmaktayız. Köpek pansiyonu Yeşilköy ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Biz de sizin gösterdiğiniz özenin aynısını gösteriyoruz. Minik dostlarınızı bıraktığınız gibi temiz, bakımlı, iştahlı ve sağlıklı bulmanızı sağlıyoruz. Bize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Köpek pansiyonu Yeşilköy güvenli olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu süreçte köpeğiniz diğer köpeklerle arkadaşlık kurabilir. Köpeklerin de arkadaşlığa ihtiyacı vardır. Köpeklerde kendi arasında iletişime geçebilmektedir. Bu süreçte gözünüz arkada kalmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu süreç bitiminde minik dostunuzu teslim almaya geldiğinizde verirken yapılan kontrollerden tekrar geçiriyoruz. Bakımını yaparak temiz bir şekilde teslim ediyoruz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

KÖPEK PANSİYONU YEŞİLKÖY