Avcılar Köpek Pansiyonu

Hayvan dostlarını en büyük endişelerinden biri bir yere gidecekleri zaman dostlarına ne olacağıdır. Köpeğinizi arkanızda bıraktığınız zaman seyahatinizi bir endişe içinde geçirmek istemiyorsanız köpek pansiyonu seçeneği tam da sizin için. Köpek pansiyonları dostlarını siz gelene kadar misafir eder ve onları her türlü tehlikeden koruyarak sizi rahatlatır. Siz köpeğinizin bakımları yapıldı mı, yemeği zamanında verildi mi, onunla ilgileniliyor mu, yürüyüşe çıkarıldı mı, hastaysa ilaçları zamanında verildi mi skorlarla aklınız meşgul etmez ve tatiliniziniz tadını çıkarırsınız. Avcılar Köpek Pansiyonu seçeneği ile bu dertlerin hepsinden kurtulur ve mükemmel bir seyahat yaşayabilirsiniz.

Köpeğinizi nasıl misafir ederiz

Köpeğiniz geldikten sonra veterinerimiz köpeğinizi bir ön muayeneden geçirir.Aardından bir kilosu kontrol edilir ve aşı kartına bakılır. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir edemeyiz. Biz emanet edilen diğer canlıların mesuliyetini üzerimizde taşıdığımızdan lütfen böyle bir sorun ile otelimize gelmeyiniz eğer köpeğiniz uyuz, bit, pire gibi sorunlar varsa lütfen bu sorunların üstesinden geldikten sonra pansiyonumuza köpeğinizi bırakabilirsiniz. Diğer köpeklere bulaşması tehlikesi ile böyle rahatsızlığı olan köpekleri de pansiyonumuzda ağırlayamayız.

Avcılar Köpek Pansiyonu

Avcılar Köpek Pansiyonu Nasıl İşler

Siz dostunuzu nasıl bir yere bırakacağınız merak ediyorsanız eğer biz sizin içinizi rahatlatmak için önceden sizi köpek pansiyonumuzda ağırlayabiliriz. Bu sayede siz köpeğinizin kalacağı yeri görebilir ve kendinizi rahatlayabilirsiniz. Veterinerimizle endişeleriniz hakkında konuşabilir merakınızı giderebilirsiniz ve köpeğinize yürüyüşlerinde ve tuvaletlerinde yardımcı olacak deneyimli çalışanlarımızla görüşebilirsiniz. Siz pansiyona köpeğinizi vermeye karar verdikten sonra köpeğiniz ister siz teslim edebilirsiniz ya da ücretli servisler eşliğinde köpeğiniz evinizden teslim alınabilir.

Köpeklerinizi Besleme Şeklimiz

Öncelikle bize getirdiğiniz köpeklerinizi kendi yaşam koşullarını aratmayacak şekilde e misafir etmekteyiz. Bazı köpekler evde yaşamaya alışkınken bazı köpekler ise bahçede yaşamayı sever. Biz onların ortamlarını garipsememeleri için en uygun koşulları onlara sağlıyoruz. Ev içinde yaşayan köpekler pansiyonda kendilerine ait bölmelerde misafir edilmektedir. Bazı köpekler ise doğaları gereği açık alanlarda yaşarlar böyle köpekleri ise bahçemizde onlar için oluşturulan yaşam alanlarında misafir etmekteyiz. Köpeklerinize arıtılmış ve kontrolleri yapılmış temiz su verilmekte ve organik mamalar ile beslenmektedir. Avcılar Köpek pansiyonu hijyen kurallarına uygun teftiş edilmektedir. Köpeklerinizin kaldığı yerler günlük olarak veterinerimiz tarafından denetlenmektedir. Köpeğinize başka bir mama yedirmek istiyorsanız eğer sizin istediğiniz mama ile beslenecektir. Bu durum sonucu sizden ek ücret talep edilir.

Köpekleriniz ya hastalanırsa

Köpeğiniz hastalandığında size mutlaka haber verilecektir. Ayrıca 24 saat pansiyonumuzda köpeklerinize eşlik eden veterinerimiz duruma müdahale edecektir. Köpek pansiyonumuz 24 saat kameralı sistem ile izlenmektedir. Köpeğinizi bize nasıl teslim ettiyseniz öyle alacaksınız. köpeğiniz hırçın köpeklerle yalnız bırakılmaz. Köpeğiniz size teslim edilirken göz, kulak ve kilo kontrolleri yapılır ve bu işlemden herhangi bir ücret talep edilmez. Köpeğinize kuaför hizmeti istediğinizde fazladan ücret ödersiniz.

Köpeğimin Tuvalet ihtiyacı için ve yürüyüş İhtiyacı için Ne yapılır

Köpeğiniz günde en az iki kez yürüyüşe çıkartılmaktadır ve tuvalet ihtiyacı giderilmektedir. Köpeğinizi belirli aralıklarda yıkanmaktadır. Bazı köpeklerin enerjisini atmaya daha fazla ihtiyacı olduğunda yürüyüş süresi uzatılmaktadır. Ayrıca pansiyonumuzda köpeğiniz sosyalleşecek ve arkadaşları ile iyi vakit geçirdiğinde burayı çok özleyecektir.

Köpeğim Nasıl Uğurlanır

Köpeğiniz ne kadar süre kalmasını istiyorsanız köpeğinizi o kadar süre köpeğinizi pansiyonumuzda ağırlamaktayız. Ayrıca aylık ücretleri zamanında öderseniz mutlu oluruz. Siz ücretleri zamanında ödeyin ki biz daha iyi hizmet kalitesi sağlayabilelim. Köpeğime bu pansiyonda bakılır diye bir daha köpeğiniz almamak gibi bir amaçta olmamanızı temenni ediyoruz. Dostlarınızı söz verdiğiniz tarihte alacağınıza inanıyoruz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Avcılar Köpek Pansiyonu