Satılık köpek Bodrum

BODRUM’DA İSTEDİĞİNİZ KÖPEĞE KAVUŞMAK ARTIK HAYAL DEĞİL!

Hause Of İstanbul

Firmamız, yüksek bir ırk standartı ve sağlık İtaat Eğitimigarantisi ile bir köpek sahibi olma beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Akdeniz’in en güzel ilçelerinden bir olan Bodrum’da yer alan firmamız; ırk garantili ve sıhhatli köpekleri sahipleri ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Satılık köpek Bodrum kategorisinde yer alan tüm ilanlarımızla ilgili olarak; alanında uzman satış temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Akdeniz iklimine uyumlu ırklarının yoğunlukla bulunduğu satılık köpek Bodrum kategorisindeki ilanlarımızda isteğinize bağlı olarak erişkin ve yavru şeçenekleri mevcuttur. Bodrum merkezli olarak gerçekleştirdiğimiz satışlarda sıcak hava koşullarına uyum sağlayabilecek nitelikteki ırklara öncelik vermekle birlikte; istediğiniz özellikleri taşıyan herhangi bir köpek Köpek Pansiyonuırkını sizinle buluşturmak bizim en önemli önceliğimizdir. Daimi olarak veteriner kontrolünde bulunan köpeklerimizin günlük bakımı ve eğitimleri alanında uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Takvime uygun bir biçimde aşıları, iç ve dış parazit uygulamaları yapılan yavru ve erişkin köpeklerimize isteğinize bağlı olarak chip de takılabilmektedir. Erişkin, yavru köpek kategorilerine ek olarak damızlık köpek kategorisinde de hizmet veren firmamız; Alman Kurdu, Bulldog, Chow Chow, Chihuahua, Cane Corso gibi özel ırkların satışını gerçekleştirmektedir. Hayatınızı paylaşacağınız gerçek bir dost, işinizi emanet edebileceğiniz bir bekçi ve çocuklarınız için eğlenceli bir oyun arkadaşı olan köpeklerimizin sağlıklı ve safkan olması firmamızın temel prensibidir. Ailenizin ayrılmaz bir parçası olacağına inandığımız köpeklerimizin sizinle birlikte sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için; profesyonel bir ekip eşliğinde sağlıkları ve temel eğitimleri ile ilgileniyoruz. Kendilerine ait  boy, ırk, kilo gibi temel özelliklerin yer aldığı bir sağlık künyesine sahip olan köpeklerimizle ilgili ayrıntılı bilgiye fotoğraflı ilanlarımızdan ulaşabilirsiniz. Her yavru veya erişkin köpeğin kendi resminin yer aldığı ilanlarımızla
Köpek Oteliilgili olarak; alanında uzman ekibimiz her türlü sorunuzu cevaplayacaktır.

                Satılık köpek Bodrum kategorisindeki ilanlarımızda; Bodrum iklimine uyum sağlayabilecek ve size ömür boyunca dost olabilecek çok sayıda erişkin ve yavru köpek bulunmaktadır. Yüksek kalite standartlarında ırk ve sağlık garantisi ile sunduğumuz köpeklerimizle ilgili kafanızda herhangi bir soru işareti kalmaması için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Satılık köpek Bodrum