Bağcılar Köpek Pansiyonu

Bağcılar Köpek Pansiyonu

Hause Of İstanbul
                Bağcılar köpek pansiyonu servisini dünyadaki en yakın dostlarımızın sağlıklı ve güvenli zamanlar geçirebilmesini sağlamak amacıyla işletiyorum. Çünkü bize çoğu insandan daha yakın olan sevimli dostlarımız özel bir ilgi görmeyi hak ediyorlar. Köpeğinizin özel bakıma, eğitime ya da sadece tatile ihtiyaç duyduğunu düşündüğünüzde verdiğimiz hizmetten yararlanmak için bizi aramanız yeterli olacak. Ben ve personelim köpeğiniz için beklentilerinizin üzerinde bir hizmet ve bakım sunacağız.

Dostumuzun ihtiyacı olan ilgi ve bakım servisimizin onu adresinizden alması ile başlayacak. Uzman ve tecrübeli personelim uygun şartlarda ve güven içinde Bağcılar köpek pansiyonu adresine ulaşmasını sağlayacaklar. Dostumuz kısa süren yaşamlarındaki en ilginç ve mutlu dönemlerinden birini yaşamaya başlayacak. Tecrübeli ve eğitimli personelim tarafından her türlü ihtiyaçları karşılanacak. Köpeğiniz pansiyonuma misafir olarak sadece iyi vakit geçireceği bir ortama gelmiş olmayacak. Aynı zamanda ihtiyacı olan eğitimleri, bakımı ve sağlık yardımını da almış olacak. Köpeğinizin yaşına ve ihtiyaçlarına uygun olan eğitimi sağlayacağız. Tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi ve koruma eğitimleri uzman kişiler tarafından verilecek. Tabi ki küçük yaştaki arkadaşlarımız için gerekli olan yavru köpek eğitimi de konunun uzmanı olan ekibim tarafından verilecek. Ayrıca köpeğinizin farklı problemlerini ya da kötü alışkanlıklarını gidermesini sağlayacak olan eğitim programını uygulama imkanımız da bulunuyor.

Sadık dostunuzun sadece eğitimi ile ilgilenmeyeceğiz. Kuaför olarak hizmet veren personelim, köpeğinizin mensup olduğu ırka uygun traşını gerçekleştirecek. Aynı zamanda hijyenik bir ortamda temizlenmesini ve banyo yapmasını sağlayacaklar. Veteriner çalışanlarım ise köpeğinizin sağlıklı kalması için yapılması gereken kontrolleri gerçekleştirecekler. Herhangi bir sağlık problemi olması durumunda gerekli olan tedaviyi sağlayacaklar. Özel ihtiyaçları olan, örneğin doğum yapacak dostlarımızla ilgilenecekler. Doğum süreci ve sonrasında anne köpek ve yavruların ihtiyaçları olan sağlık yardımını ve bakımı almasını sağlayacaklar. 7/24 hizmet vermekte olan personelim tarafından beslenme ve gezinti ihtiyaçları eksiksiz olarak ve zamanında sağlanacak. Geniş oyun alanlarımız ve sunduğumuz oyuncaklar ile keyifli anlar geçirecekler. Sonuç olarak Bağcılar köpek pansiyonu hizmetimden yararlanan köpeğiniz, ihtiyacı olan ve hatta daha fazla bakım ve şefkate erişmiş olacak.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bağcılar Köpek Pansiyonu