Beşiktaş Köpek Oteli

İnsanlar gibi köpeklerde bizim dünyamızın bir varlıkları. Onlar olmasaydı halimiz ne olurdu bilinmez. Köpekler hakkında bilinecek o kadar çok şey var ki hangisini saysam ki. Ama ben sizin bir iyilik yapıp en güzellere ve en bilinmesi gerekenleri söylemek isterim. Dalmaçya ülkesinde doğan köpekler doğal olarak beyaz renktedirler fakat daha sonra kürkleri üzerinde gri ve ya siyah renklerde benekler çıkar. Bir felsefe ustası olan platon a göre köpeklerin ruh hali tam bir filozof ruh hali olarak geçer. Köpekler için en uygun olan zamanlar onların enerji dolu zamanlarıdır. Yetişkin bir köpek insan ile aklı ile kıyaslandığında iki ve ya üç yaşında bir insanın aklı ile aynıdır. Köpekler bakmak zahmetli bir iştir.

Beşiktaş Köpek Oteli

Köpekler bazen ot yerler fakat neden ot yerler bunun sebebi onların karın ağrıları ve bağırsaklarında bulunan bağırsak kurtlarını boşaltım yoluyla dışarı atmak için ot yerler. Her insanın bir parmak izi varsa her köpeğinde bir burun izi vardır. Köpeğiniz eğer pireler tarafından işgal edildiyse ona sarımsak ve soğan yedirin. Köpekler yaralarını ağızlarındaki dil yardımıyla yalayarak iyileştirir. Yeli Zelanda da bir inşaat mühendisi evini bir köpeğin kafası şeklinde yapmıştır. Köpek türü olarak bilinen sırtlanlar aslında kedi türlerinden biridir. Köpekler duygularını belirtmek için kuyruklarını sallarlar. Köpeklerin doğuştan ter bezleri yoktur ter bezlerinin yokluğunu belirtmemek için patilerinden ter solurlar. Gerçektende köpekler çok çevik ve güçlü hayvanlardan aslında insanların çoğu köpeklerden korkar ama köpekler o korkuyu içgüdüsel olarak yani kendilerini ve yavrularını korumak için yaparlar.

Beşiktaş Köpek Oteli

Köpek Oteli

Köpeklerin yaşamlarını sürdürebileceği artık bir otelleri var bu otellerden biri Beşiktaş Köpek Oteli. Köpeklerin bakımını yani tırnak tüy ve kulak bakımını yapabileceği artık bir evleri denecek yerleri var. Köpekler bu otellerde artık kendilerini evlerinde hissedecekler. Köpeklerin hem eğlenerek hem de egzersizini yapabileceği parkurlar mevcut. Köpekler için seçilmiş bir kaftan olan bu yerlerde organik mamalar sayesinde köpeğiniz hem iyi beslenecek hem de daha hızlı büyümüş olacak. Bu otel sayesinde köpeğinizi oyun odalarında rahatlıkla oynayabilecek. Eğer köpeğinizi erken yaşta getirirseniz hem yeni arkadaşlarıyla oynayacak hem de erken yaşta sosyalleşmesini sağlayacaktır. Köpeğinizi bu otele getirdiğiniz diye üzülmeyecek sizi tam aksine köpeğiniz daha mutlu olacak ve eğitim gördüğü için size daha itaatkâr bir şekilde davranacaktır. Köpekler bu sayede daha iyi bir eğitim görmüş oluyorlar.

Dogo Argentino

Bu köpek türü Türkiye de çok fazla olmamasına rağmen bazı kişilerin sempati ile besledikleri bir türdür. Hem son derece atletik yapısıyla kaslarıyla gözlere çarpıyor. Makas şeklinde ki dişleri iç içe kapanır. Kulakları isteğe göre küçük yaşta kesilir. Kulakları kesildiğinde kulağı dik bir şekilde kaldı. Göğüs alanı geniş olup ve derindir. Vücudunu saran renkler genelde sık renkte olup genelde beyaz renkte olurlar. Bu köpek türü oldukça harika bir bekçi türü olur. Ailesine çok bağlıdır.

Çocuklarla arası iyidir. Öpülmeyi genelde sever. Çoğunlukla saldırgan köpekler değillerdir fakat meydan okuma gibi durumlarda saldırgan özelliğini kullanmaktan çekinmez. Yavruyken diğer köpeklerle beslenirse sosyalleşir ve daha iyi büyüme görülür. Bu köpekte sosyalleşme son derece önemlidir. Aksi takdirde büyüdüklerinde son derece saldırgan tipler olabilmektedirler. Enerjisini ve egzersiz yapmak için küçük bir alan bu köpek için yeterlidir. Sağlık problemi en az görülen köpek türlerinden biridir. Apartman hayatına adapte olabilen türlerdir. Bu köpek türü maalesef Türkiye de yasaklanmıştır. Çünkü yanlış eğitim konusunda milletimiz biraz çok yapmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beşiktaş Köpek Oteli