Beykoz Köpek Oteli

Köpeklerinin bakımlarına önem veren köpek sahipleri için Beykoz Köpek oteli kaliteli bir hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Köpek sahiple bilir ki onlar için köpeklerini bir yere bırakıp gitmek büyük sorundur. Onlar köpeklerine nasıl bakılacağı, yemek saatlerine dikkat edilip edilmeyeceğine, Kullandığı ilaçlar varsa zamanında verilip verilmeyeceğine kadar birçok soru ile zihinleri meşgul olur. Hem köpeklerin sahiplerini hem de onların dostlarını memnun edecek bir anlayışla yönetilen bu otelde köpeğiniz huzurla hareket edecek. Köpeğinizde aklınız kalmayacak dilediğinizce bir tatil geçireceksiniz. Bu otelde Köpeğinizi sunulan hizmetler ise şöyledir:

Köpeğiniz Huzurlu saatler geçireceği Bir pansiyonda Tatil Yapar

Köpeğiniz güzel bir doğal ortam içerisine kurulmuş otelimizde şehrin kalabalığından uzaklaşır. Otelimiz Geniş bir araziye kurulmuştur. Köpekleriniz için özgürce hareket edebilecek geniş bir alana sahiptir. Köpekleriniz bahçede diğer köpek dostlarıyla muhteşem vakit geçirirler. Köpeklerinize sunulan bu hizmet anlayışından sadece dostlarınız değil siz de memnun kalacaksınız. Bir başka zaman köpeğinizi bırakmak zorunda kaldığınızda başka bir yer araştırmak zorunda kalmadan yine Beykoz köpek otelini tercih edeceksiniz. Köpeğiniz İçin bu otelde klimalı odalr inşa edilmiştir. Köpeğinizin kaldığı odanın ses ve ısı izolasyonu yapılmıştır. Uyurken güneşten rahatsız olmamaları için odaları ona göre inşa edilmiştir. Köpekleriniz uyurken klasik müzik eşliğinde uykuya dalar. Aynı zamanda Köpeğinizi için bu otelde yeme ve yatma yerleri ayrı olarak inşa edilmiştir. Köpeğinizin yatakları antialerjiktir.

Beykoz Köpek Oteli

Köpeğinizin yattığı yerler düzenli olarak veteriner tarafından dezenfekte edilmektedir. Köpekleriniz için bakıcılarımız seferber olurlar. Köpeğiniz veterinerimizden başka bu bakıcılar tarafından da sürekli kontrol edilmektedir. Köpeklerinizin bir ihtiyacı olduğu zaman hemen bakıcılarımız yetişir. Köpekleriniz düzenli olarak bakıcılarımız tarafından yürüyüşe çıkarılır. Siz köpeğinizin tuvalet ve gezinti ihtiyaçları için ne yapılcağını merak ediyorsanız şimdi okumaya devam edin. Köpekleriniz bakıcılarımız tarafından günde en az bir saat yürüyüşe çıkarılmaktadır. Köpeğiniz bu yürüyüş sayesinde hem enerjisini atarken hem de tuvalet ihtiyacını gidermektedir.

Köpekleriniz için organik mamalar sunulmaktadır. Ayrıca köpeklerinize düzenli olarak temiz su verilmektedir. Köpeğinizin kullandığı herhangi bir ilaç falan var ise veterinerimize bunu bildirmelisiniz. Siz köpeğiniz için bu ilaçları bıraktığınız takdirde köpeğinize sizin istediğiniz zamanda bu ilaçlar verilecektir. Sizin yokluğunuzda köpeğinizin tedavisi aksamayacaktır. Ayrıca köpeğiniz için size girişte bir form doldurulacaktır. Bu formda köpeğiniz için istediğiniz herhangi bir şey varsa iletebilirsiniz. Bazı köpek sahipleri köpeklerinin başka mama ile beslenmesini istemektedir. Böyle isteği olan sahipler köpeklerinin mamasını bize bırakabilirler ve biz onlar için köpeklerini bu mamalar ile besleyebiliriz.

Beykoz Köpek Oteli

Köpeklerinizi otelimize bırakırken aşılarının tam olmasına lütfen dikkat ediniz. Köpeklerinizin aşıları tam olmadığı takdirde onları otelimizde misafir etmemiz mümkün olmayacaktır. Köpeğinizin başka köpeklerinin sağlığını tehlikeye atmasını sizde istemezsiniz. Köpekleriniz otelimize geldiğinde veterinerimiz tarafından muayene edilir. Bu muayenede köpeğinizin mantar, bit, pire gibi sorunları varsa otelimize alınamaz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir edemeyiz.

Köpeğiniz otelimizden giderken gerekli kontrolleri yapılır siz Köpeğinizle ilgili bir endişeye kapılmayanı diye ilk geldiğinde kilo ölçümü ile giderken yapılan kilo ölçümü size gösterilir. Köpeğinizi teslim ettiğiniz gibi geri alırsınız. Köpeğinizi uzun süreli misafir etmemizi istiyorsanız lütfen ücretini zamanında ödeyiniz. Köpeklerinizi bize taahhüt ettiğiniz zamanda alınız. İstenmeyen bir durumla karşılaşabilir ve köpeğinizi söz verdiğiniz saatte alamayacak olabilirsiniz lütfen böyle bir durum olduğunda bizi önceden haberdar ediniz. Köpeğinizin ek olarak kaldığı bu süre yine faturanıza yansıtılır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beykoz Köpek Oteli