Köpek Oteli Riva

KUSURSUZ BİR KONFOR VE KALİTELİ BİR YAŞAM ALANI KÖPEKLERİNİZE SUNAN KÖPEK OTELİ RİVA

Hause Of İstanbul
Köpek Oteli Riva köpeklerinizin için sağlanılmış son derece konforlu geniş bir alana sahiptir. Köpeklerinizin tam anlamıyla her türlü imkânlardan yararlanabilmesi için özel odalar yer almaktadır. İki bölüm olarak ele alınarak köpeklerinize gölgeli alanların keyfini değerlendirebilme imkânları sağlanılmış durumdadır. Köpeklerinizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yer alamsına özen gösterilmenin yanında her bir oda 12 metrekare şeklinde dizayn edilerek her türlü ihtiyaçlarının kalite içerisinde sorunsuzca giderilmeleri sağlanılmaktadır. Odaların daha konforlu olabilmeleri adına yerden ısıtmalı bir ortamda yaşamaları sağlanırken aynı ısıtma sistemi tavan kısmında da sağlanarak köpeklerinize lüks bir ortamda tatil keyfini yaşama olanakları güvenle sağlanılmış olup aynı zamanda olası durumlar ihtimali göz önünde bulundurularak tesiste alarm sistemi oluşturulmuştur.

Köpek Oteli Riva siz köpek severlerin köpeklerine sorunsuz ve kaliteli bir ortamda tatil keyfini sunarken gerekli olan temiz havayı solumaları adına belirli bir program çizgisi dâhilinde düzenli olarak 3 kez pedoglarda havalandırılmaya çıkarılmaktadır. Bilindiği köpeklerde var olan koşma eğilimini rahatlıkla yaşamaları adına bu alanda imkân sunularak koşma isteklerinin yerine getirmesi sağlanılmaktadır. Gene aynı sitemde yer alan veteriner kontrolleri düzenli olarak sağlanıp sizlerin istekleri doğrultusunda banyo ihtiyaçları da konforlu alanlarda yapılarak tam anlamıyla temizliği yaşamaları ve rahatlamaları sağlanılmaktadır. Köpeklerinizin rahatı yaşaması adına sizlerden servis imkânları dâhilinde alınarak gene konforlu servis olanakları ile sizlere teslim edilmektedir. Günlük beslenme şekillerinin aksama olayı yaşatmaksızın sağlık ve hijyenik ortamlarda beslenmeleri sağlanırken köpeğinize ait olan özel bir beslenme maması varsa sizin getireceğiniz mamalar ile beslenmesi de sağlanabilmektedir. Köpeğinizin belirli bir eğitim sürecinden geçmesini istediğiniz takdirde ayrı eğitim alanlarında alması gereken her eğitim kusursuz bir şekilde köpeğinize kazandırılmaktadır.

Köpek Oteli Riva köpekleriniz bırakmak istediğiniz mevsimleri de göz önünde bulundurarak köpeklerinize yazlık ve kışlık alan imkânlarını sunmaktadır. Köpeğinizin rahat edeceği uygun yükseklikteki normlarla yatma yerleri oluşturulmuştur. Kışlı ünitelerde ısıtmaların yanında aydınlatma olanakları da beraberinde sunulmaktadır. Köpeklerin en büyük ihtiyaçlarından bir olan enerjilerini atmalarını sağlayan oyun alanları geniş alanda oluşturulması nedeniyle köpeğiniz rahat bir şekilde eğlenceli anlarını yaşayabilmektedir. Bütün bu detayların yanında köpeğinizi gözlemleyebilmeniz ve sizlerinde bu keyifli anlardan yararlanabilmeniz adına sizlere özel geniş dinleneme ve izleme alanları da geniş hizmet olanaklarıyla sağlanmıştır. Köpeğinizin olası bir rahatsızlanma durumunda diğer köpeklerden uzak ayrı bir alanda özel olarak bakımın sağlanması adına karantina adı altında bir alan oluşturulmuştur. Bu alan gene köpeğinize özel olarak havalandırma ve sıcak ile soğu karşı mantolanmış bir şekilde tasarlanmıştır. Köpeklerinize gerekli olan ilgiyle sevgiyi ihmal edilmeden her ihtiyaç duydukları anda karşılanarak gelişimleri ve eğitimleri üzerinde etkili etmesi bilinciyle sınırsız bir şekilde hissettirilmektedir.

Köpeklerinize beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunan Köpek Oteli Riva memnuniyetinizle her geçen gün köpek severleri buluşturma sayısını arttırmakta ve bu artışa paralel olarak kendisini daima yenilemektedir. Köpeklerinizin daima bir ilgi ve gelişimi açısından gerek duyulan desteği kusursuzca yerine getiren uzman çalışanları köpeklerinizin her ihtiyaç duydukları anda ihtiyaçlarını kusurca karşılamak adına güçlü bir çalışma prensibi sergilemektedir. Sizler içinde ayrılan özel konaklama imkânlarını da sunan geniş çaplı bir otel olma niteliğini taşımaktadır. Köpeklerinizin sağlık bir uyku uyumasını sağlamak adına her türlü konforun sunulması bir sonraki güne daha heyecanlı ve dinamik başlama sevincini yaşayabilmelerini ve daima huzurlu olmalarını sağlamaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Riva